Žalioji g. 1, Stakliškės, Prienų raj.

Apie mus

Mes Jums siūlome įvairias paslaugas – nuo smagaus trumpalaikio apsilankymo, iki ištaigingos vakarienės ir jaukios bei patogios nakvynės sodyboje „Sodyba Kitaip“. Jauki kaimo turizmo sodyba „Sodyba Kitaip“ įsikūrusi vos 28 km nuo Prienu, gražiame Stakliškių kaime. Išpuoselėta aplinka ir kruopščiai parinktas sodybos dizainas lėmė, jog 2019 metais „Sodyba Kitaip“ buvo išrinkta gražiausia sodyba.

 

Sodybos privalumai:

 

Sodyboje yra salė, talpinanti iki 20 žmonių, ji pritaikyta tiek Jūsų pobūviams, tiek darbo kolektyvo susitikimams ir šventėms. Visoje sodybos teritorijoje veikia bevielis Wi-Fi interneto ryšys. Taip pat, salėje įrengtas židinys, televizorius, yra virtuvėlė su visais reikalingais indais bei buitine technika: kaitlente, indaplove, mikrobangų krosnele, skalbimo mašina.

Antrąjame sodybos aukšte įrengta 16 miegamųjų vietų po 2-4 asmenis kambaryje, ramiam Jūsų poilsiui. Sodyboje pasirūpinta patalyne, rankšluoščiais, Jūsų patogumui, šiame aukšte taip pat yra dušas ir WC.

Teikiamos maitinimo paslaugos pagal išankstinius užsakymus, maistą ruošia profesionali virėja.

 

Sodybos teritorijoje:

 

Sodybos teritorijoje įrengta ir nuostabi pirties zona, kurioje yra pirtis (su priešpirčiu bei atskiru dušu), kubilas, vandens telkinys su liepteliu, tad po karštos pirties galėsite atsigaivinti šaltame tvenkinio vandenyje.

Šalia pirties zonos įrengta didelė pavėsinė, talpinanti iki 20 žmonių. Šalia jos – lauko virtuvė su lauko židiniu, jame kepamų kepsnių aromatai vilios visus Jūsų šventės svečius.

Saugiam Jūsų poilsiui sodybos teritorija ir automobilių stovėjimo aikštelė yra privačiame, uždarame kieme.

 

Aktyviam laisvalaikiui:

 

Aktyviam laisvalaikiui įkurtos krepšinio, futbolo bei tinklinio aikštelės. Taip pat, nuomojame ir baidares plaukimui Verknės upe, baidarės talpina iki 30 žmonių, galima pasirinkti skirtingo ilgio baidarių maršrutus. Sodybos teritorijoje taip pat yra galimybė pasistatyti palapines.

Sodybooje neteks liūdėti ir Jūsų vaikučiams, nes čia būtent jiems įrengtas batutas, hamakas.

 

 

Laukiame Jūsų kaimo turizmo sodyboje – „Sodyba Kitaip“!