Žalioji g. 1, Stakliškės, Prienų raj.

Apie mus

Mes Jums siūlome įvairias paslaugas – nuo smagaus trumpalaikio apsilankymo bei jaukios ir patogios nakvynės iki aktyvių pramogų sodyboje „Sodyba Kitaip“. Jauki kaimo turizmo sodyba „Sodyba Kitaip“ įsikūrusi 62 km atstumu nuo Kauno ir 72 km atstumu nuo Vilniaus, gražiame Stakliškių miestelyje. Išpuoselėta aplinka ir kruopščiai parinktas sodybos dizainas lėmė, jog 2019 metais „Sodyba Kitaip“ buvo išrinkta gražiausia sodyba.

 

Sodybos privalumai:

Sodyboje yra salė, talpinanti iki 20 žmonių, ji pritaikyta tiek Jūsų pobūviams, tiek darbo kolektyvo susitikimams ir šventėms. Visoje sodybos teritorijoje veikia bevielis Wi-Fi interneto ryšys. Taip pat salėje įrengtas židinys, televizorius, yra virtuvėlė su visais reikalingais indais bei buitine technika: kaitlente, indaplove, mikrobangų krosnele, skalbimo mašina.

Antrajame sodybos aukšte įrengti 6 kambariai, talpinantys 16 asmenų (po 2-4 asmenis kambaryje). Jūsų patogumui šiame aukšte taip pat rasite WC, dušą bei rankšluoščius. Ramiam Jūsų poilsiui užtikrinti  turime ir atskirą, visai šalia įrengtą, patalpą, kurioje vietos poilsiui užteks 8 svečiams.

Pagal išankstinius užsakymus teikiame ir maitinimo paslaugas, maistą ruošia profesionali virėja.

Sodybos teritorijoje:

Sodybos teritorijoje įrengta ir pirties zona, kurioje yra pirtis (su priešpirčiu bei atskiru dušu), kubilas, vandens telkinys su liepteliu, tad po karštos pirties galėsite atsigaivinti šaltame tvenkinio vandenyje.

Šalia pirties zonos įrengta didelė pavėsinė, talpinanti iki 30 žmonių. Šalia jos – lauko virtuvė su lauko židiniu, jame kepamų kepsnių aromatai vilios visus Jūsų šventės svečius.

Saugiam Jūsų poilsiui sodybos teritorija ir automobilių stovėjimo aikštelė yra privačiame, uždarame kieme.

Aktyviam laisvalaikiui:

Aktyviam laisvalaikiui įkurtos krepšinio, futbolo bei tinklinio aikštelės. Taip pat nuomojame ir baidares plaukimui Verknės upe (30-čiai asmenų) su galimybe pasirinkti skirtingo ilgio maršrutus. Sodybos teritorijoje taip pat yra galimybė pasistatyti palapines.

Apsilankymo metu neteks liūdėti ir Jūsų vaikučiams, nes čia būtent jiems yra įrengtas batutas, hamakas.

Laukiame Jūsų kaimo turizmo sodyboje „Sodyba Kitaip“!